Alicya w Krainie Słów


Drogę gubią ci, którzy obracają się za siebie


Koniec nie nadejdzie


HIT lub KIT, czyli film tygodnia


Polecamy


Czytam, bo lubię grozę


Bieg na 7 km na 70 lecie miasta 07.05.2017

Z okazji obchodów 70-lecia nadania Świętochłowicom praw miejskich, miasto zorganizowało dla miłośników biegania siedmiokilometrowe wyzwanie.  Przy czym pamiątkowe medale czekały tylko na pierwszych 200 osób na mecie. Poszłam więc na ten bieg z nastawieniem „byle do mety”, nie licząc na to, że na się tym razem na pamiątkę załapię.

Oczywiście, gdy cała zabawa się zaczęła włączył mi się „fajter”. Dawałam z siebie wszystko co mogłam, a i tak wciąż byłam daleko w tyle. Wyobraźcie więc sobie jaka była moja radość, gdy przekroczyłam metę i okazało się, że jednak medal dostanę, i jakie było moje zdziwienie, gdy uświadomiłam sobie, że poprawiłam swoją życiówkę na 7 km o ponad 2 minuty!

Trasa była dla mnie naprawdę wyczerpująca i nie za bardzo mogłam poprzyglądać się miastu przez które biegłam. Ważniejsza od widoków jest jednak świadomość, że stać mnie na jeszcze więcej. Czasami po prostu muszę dokręcić sobie śrubę i zmienić perspektywę:  zaakceptować to czego nie mogę zmienić i skupić się na tym, co mogę zrobić. Bieg ulicami Świętochłowic okazał się więc dla mnie cenną lekcją samodyscypliny i pokory.

Zobacz również:

COPYRIGHT © 2024 ALICYA.PL

STRONY INTERNETOWE I REKLAMA:Distort Studioswww.distortstudios.com