Alicya w Krainie Słów


Drogę gubią ci, którzy obracają się za siebie


Koniec nie nadejdzie


HIT lub KIT, czyli film tygodnia


Polecamy


Czytam, bo lubię grozę


Bieg Górski w Parku Śląskim 09.04.2017

Park Śląski po raz trzeci z rzędu przekonuje nas, że wcale nie trzeba jechać w góry by uczestniczyć w Górskim Biegu.  Wystarczy zapętlić ostro trasę na ukrytych pomiędzy parkowymi drzewami stromych górkach i gotowe. Zawodnicy zamiast, jak zazwyczaj, zdzierać buty na asfalcie mogą więc ścigać się na męczących ścieżkach i wyboistych duktach.

Pogoda w tym roku była niezawodna: nie padało, a na niebie pojawiło się nawet słońce. Chociaż – na szczęście – nie było ślisko to i tak bez spektakularnych upadków się nie obyło. Nie ma się co dziwić: ścieżynki okazały się bowiem w większości bardzo wąskie i trudno było na nich wyprzedzać. Każdy kto postanowił atakować z „pobocza” trochę ryzykował. Trasę zdecydowanie należy zaliczyć więc do tych wymagających i dających w kość.

Biegi takie jak ten dają solidnego kopa, motywują do tego by dawać z siebie więcej niż zazwyczaj i efektywniej działać. W ich przypadku wybitnie sprawdza się także powiedzenie: Na początku będą pytać po co to robisz. Później będą pytać, jak to zrobiłeś.

Do zobaczenia na Gryfnym Biegu (17.06.2017).

 

Zobacz również:

COPYRIGHT © 2023 ALICYA.PL

STRONY INTERNETOWE I REKLAMA:Distort Studioswww.distortstudios.com