Alicya w Krainie Słów


Drogę gubią ci, którzy obracają się za siebie


Koniec nie nadejdzie


HIT lub KIT, czyli film tygodnia


Polecamy


Czytam, bo lubię grozę


I masz krowo placek

Szukacie idealnej lektury na czterdziestostopniowy, zamieniający mózgi w budyń, upał? Oto ona – równie zwariowana i odprężająca, jak poprzednie animal horrory, które wyszły spod pióra Tomasza Siwca – krótka opowieść o MORDERCZEJ KROWIE! Tak, dobrze widzicie… KROWIE.

Gdy po dwóch latach nieobecności, nieoczekiwanie do domu wraca Jadźka, Franek jest  wniebowzięty. To, że przypięto mu łatkę wariata i ochlaptusa, gdy opowiadał o tym, jak została uprowadzona z pastwiska przez obcych, schodzi nareszcie na drugi plan. Bo jest tutaj: cała i zdrowa! Znów może sprzedawać jej mleko pobliskiej szkole, a nawet i proboszcz zaproponował sowitą zapłatę za wypożyczenie mućki do noworocznej szopki. A niech ludzie gadają co chcą, niech mu nie wierzą, najważniejsze, że los się wreszcie do niego uśmiechnął!

Każdy, kto zna twórczość Siwca, domyśla się, że ta radość jest przedwczesna. Bo Sucha Beskidzka, w której osadzona jest akcja całej serii, to sam przedsionek piekła, wylęgarnia największych koszmarów i wszelkiej maści potworności, które zagrażają nie tylko jej mieszkańcom, ale i caluteńkiej ludzkości. Jak widać, UFO doskonale wybrało  miejsce do przeprowadzenia swojego „drobnego” eksperymentu. Jeśli więc i wy zechcecie przekonać się do czego zdolna jest zmodyfikowana, głodna krowa, przygotujcie się na prawdziwą jatkę. Hektolitry krwi, latające w powietrzu bebechy i walające się w malowniczym bezwładzie kończyny, gwarantowane.

„Mordercza krowa”, to kolejne w dorobku pisarza, świetne połączenie czarnego humoru, gore i horroru klasy od C do Z. Zadowoleni z lektury będą nie tylko fani gatunku, ale także ci, którzy lubią czasem pogdybać o tym, co by było, gdyby role nagle się odwróciły i to zwierzęta nam, a nie my im urządziły by krwawą rzeźnię.

Zobacz również:

COPYRIGHT © 2023 ALICYA.PL

STRONY INTERNETOWE I REKLAMA:Distort Studioswww.distortstudios.com