Alicya w Krainie Słów


Drogę gubią ci, którzy obracają się za siebie


Koniec nie nadejdzie


HIT lub KIT, czyli film tygodnia


Polecamy


Czytam, bo lubię grozę


I masz krowo placek

Szukacie idealnej lektury na czterdziestostopniowy, zamieniający mózgi w budyń, upał? Oto ona – równie zwariowana i odprężająca, jak poprzednie animal horrory, które wyszły spod pióra Tomasza Siwca – krótka opowieść o MORDERCZEJ KROWIE!!! Tak, dobrze widzicie… KROWIE. Takiej poczciwej, spokojnej mućce…

Gdy po dwóch latach nieobecności, nieoczekiwanie do domu wraca Jadźka, Franek jest wniebowzięty. To, że przypięto mu łatkę wariata i ochlaptusa, gdy opowiadał o tym, jak została uprowadzona z pastwiska przez obcych (a to wredne mendy!!!), schodzi nareszcie na drugi plan. Bo jest tutaj: cała i zdrowa! Znów może sprzedawać jej mleko pobliskiej szkole, a nawet i proboszcz zaproponował sowitą zapłatę za wypożyczenie mućki do noworocznej szopki. A niech ludzie gadają co chcą, niech mu nie wierzą, najważniejsze, że los się wreszcie do niego uśmiechnął i odbije się od dna!!!

Każdy, kto zna twórczość Siwca, domyśla się, że ta radość jest przedwczesna. Bo Sucha Beskidzka, w której osadzona jest akcja całej serii, to sam przedsionek piekła, wylęgarnia największych koszmarów i wszelkiej maści potworności, które zagrażają nie tylko jej mieszkańcom, ale i caluteńkiej ludzkości. Jak widać, UFO doskonale wybrało miejsce do przeprowadzenia swojego „drobnego” eksperymentu. Jeśli więc i wy zechcecie przekonać się do czego zdolna jest zmodyfikowana, głodna (pamiętajmy, że ma cztery, pojemne żołądki) krowa, przygotujcie się na prawdziwą jatkę. Hektolitry krwi, latające w powietrzu bebechy i walające się w malowniczym bezwładzie kończyny, gwarantowane.

„Mordercza krowa”, to kolejne w dorobku pisarza, świetne połączenie czarnego humoru, gore i horroru klasy od C do Z. Zadowoleni z lektury będą nie tylko fani gatunku, ale także ci, którzy lubią czasem pogdybać o tym, co by było, gdyby role nagle się odwróciły i to zwierzęta nam, a nie my im urządziły by krwawą rzeźnię. Przydałoby się nam takie otrzeźwienie, oj, przydało.

[współpraca barterowa]

Zobacz również:

COPYRIGHT © 2023 ALICYA.PL

STRONY INTERNETOWE I REKLAMA:Distort Studioswww.distortstudios.com