Alicya w Krainie Słów


Drogę gubią ci, którzy obracają się za siebie


Koniec nie nadejdzie


HIT lub KIT, czyli film tygodnia


Polecamy


Czytam, bo lubię grozę


Ostrzeżenie

Przyznam wam się, co mi się przytrafiło/śniło/wydawało w niedzielę nad ranem. Musiałam być na w półśnie, ponieważ bardzo wyraźnie czułam jak D. się niespokojnie wierci. Potem sięga po telefon (ja śpię z brzegu, koło stolika), przykłada mi nóż do szyi i robi kilka fotek. Potem odkłada telefon na miejsce, a nóż na parapet i kładzie się z powrotem spać. Stwierdziłam, że nie będę nad ranem robić awantury i powiem mu potem, co o tym myślę.?
W momencie, gdy zażądałam by pokazał mi album ze zdjęciami w swoim telefonie, zaczęło do mnie docierać, jakie absurdalne jest podejrzewanie go o coś takiego. Zresztą wkręcił się w temat tak samo jak ja. ?
Teraz nerwowo reaguję na przychodzące wiadomości. Oczekuje bowiem, że dostanę z obcego numeru zdjęcie na którym śpię z nożem przy szyi….?
Bo najgorsze jest w tym wszystkim to, że po przebudzeniu naprawdę znalazłam go na parapecie…?
______________
Albo wynajmujemy nawiedzone mieszkanie albo mamy sublokatora. Bo niedawno gdy D. wracał z pracy myślał, że się wygłupiam i przekręcam mu zamek w drzwiach. Myślał także, że to ja ciągnę za klamkę… Tyle, że ja już spałam.?
Gdy oglądam filmy o podobnej tematyce, to nabijam się z bohaterów, że nie wyprowadzają się od razu z takich miejsc…?
Robi się nie za ciekawie……….

 

Zobacz również:

COPYRIGHT © 2024 ALICYA.PL

STRONY INTERNETOWE I REKLAMA:Distort Studioswww.distortstudios.com