Alicya w Krainie Słów


Drogę gubią ci, którzy obracają się za siebie


Koniec nie nadejdzie


HIT lub KIT, czyli film tygodnia


Polecamy


Czytam, bo lubię grozę


Zapowiedź. „Upiorni” Łukasz Szuster

Zgadnijcie jaką miałam minę, gdy rano młoda zawołała: Mamo, mamo, śnieg pada! Wiosna gdzieś zamarudziła, łajza jedna…
Na szczęście, i na osłodę, wielkimi krokami nadchodzi premiera „Upiornych”, czyli kontynuacja rewelacyjnych „Splątanych” Łukasza Szustera.
I patrzcie jaką mam koszulkę. Dumna patronka ?
?Łapcie foto-szyfr i opis:
Po masakrze antyterrorystów pod Krakowem upiorne rodzeństwo Kutzów znika bez śladu. Życie Wilhelma Borsztajna, kiedyś detektywa, obecnie „krawężnika” w katowickiej drogówce, powoli wraca do normalności. Młoda analityczka finansowa o niezwykłej intuicji, Zuzanna Fuchs, wraz z ocalałym z eksperymentów w kopułach Quantum-Fuel Filipem Jankowskim próbują zrozumieć zjawisko splątania pozwalające na manipulowanie rzeczywistością. Fenomen nazywany przez samego Alberta Einsteina „upiornym oddziaływaniem na odległość”.
Tymczasem w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku po latach śpiączki budzi się Gustaw Klemer, porywacz, którego los związał już na zawsze z Wilhelmem. Jego pojawienie się na szachownicy zdarzeń burzy dotychczasowy porządek. Na Śląsku rozpoczyna się polowanie, którego finał wstrząśnie życiem bohaterów.
„Upiorni” to kontynuacja, a zarazem zakończenie dylogii rozpoczętej świetnie przyjętym thrillerem kryminalnym „Splątani”.
[współpraca barterowa Wydawnictwa Videograf SA]

 

Zobacz również:

COPYRIGHT © 2023 ALICYA.PL

STRONY INTERNETOWE I REKLAMA:Distort Studioswww.distortstudios.com