Alicya w Krainie Słów


Drogę gubią ci, którzy obracają się za siebie


Koniec nie nadejdzie


HIT lub KIT, czyli film tygodnia


Polecamy


Czytam, bo lubię grozę


Zapraszamy na Horror Day III – Wrocław 15.10.2016

Październik to czas jesiennych demonów, duchów błądzących na obrzeżach miast i zjaw nawiedzających nasze sny. Nie ma więc lepszego miesiąca na Horror Day – Dolnośląski Festiwal Grozy. 15 października 2016 roku odbędzie się już trzecia edycja tego paranormalnego zjawiska filmowo-literackiego. Dolnośląska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu (Rynek 58) stanie się areną grozy, gdzie rozegra się szereg tajemniczych, krwawych, wirtualnych i psychopatycznych wystąpień. Poniżej program imprezy. Na pewno na liście jest coś, co was zainteresuje.

horror-day-reper

Oprócz wystąpień pasjonatów, namiętnych dyskusji i wykładów będzie można zobaczyć coś naprawdę strasznego, czyli wystawę krwawych maskotek. Horor Day to także okazja na spotkanie fascynujących ludzi oraz zawarcie nowych znajomości, dlatego na miejscu zorganizowane będzie miejsce, gdzie popijając kawę będzie można przedyskutować o książkach, filmach i wszelakich martwych stworach. Na miejscu będą zorganizowane również stragany z książkami o tematyce grozy, dlatego przygotujcie plecaki na kolejne horrory na wasze półki.

Program zapowiada się interesująco.Widać dwa dominujące tematy: zjawiska paranormalne i elementy kryminalne w grach wideo oraz kwestie dotyczące psychopatów. A tymi jak wiadomo niezwykle interesuje się Alicya Oss – specjalistka od zwichrowanych umysłów. Myślę, że będzie miała coś do powiedzenia w tej kwestii. Niezwykłym punktem programu, a być może wydarzeniem festiwalu, może się stać wystąpienie Krwawej Kałuży. Jej osoba zawsze bowiem gwarantuje sporą dawkę kontrowersji, pokrzepiających zjeb i przyjemnych dla ucha wiązanek słownych. Co tym razem zechce pokazać Pani Kałuża? Zapewne coś niezwykle krwawego…

horror-day-plak

Wiadomo, nie samym horrorem człowiek żyje. Wrocław to piękne miasto: ogromne, czasem przytłaczające, ale pełne ciekawych zakamarków do odkrycia. Warto je odwiedzać przy każdej okazji. Ja mam same wyśmienite wspomnienia z tego miasta: nawiedzoną windę hotelową, smak doskonale przyrządzonego dorsza na niezwykle aromatycznym ryżu, wirydarze dawnych klasztorów, dziedzińce i ogrody w których czas przestaje mieć znaczenie. Odwiedzając Wrocław znajdziecie w nim mnóstwo okazji na przygodę. Długich dni, zaczytanych nocy i do zobaczenia 15 października we Wrocławiu!

festiwal-grozy

Po więcej informacji dotyczących festiwalu zajrzyjcie tutaj: Horror Day – Dolnośląski Festiwal Grozy

 

Zobacz również:

COPYRIGHT © 2023 ALICYA.PL

STRONY INTERNETOWE I REKLAMA:Distort Studioswww.distortstudios.com